Skip to content

Ale się kręci – serial komediowy Polsatu

ale serial„Ale się kręci”. Jest to serial komediowy, który pokazuje procesy realizacji typowej polskiej telenoweli. „Prosto w serce” – której produkcję serial „Ale się kręci” pokazuje od kulis – to kwintesencja schematów telenowel. Jest tu budząca sympatię rodzina, borykająca się z życiowymi problemami, mądre, ambitne dzieci, czarny charakter w pracy itp. Jednak w rzeczywistości na planie zdjęciowym telenoweli prawdziwy świat wygląda zupełni inaczej. Aktorzy grający zakochanych małżonków w rzeczywistości nienawidzą się, szlachetny bohater tak naprawdę jest oszustem, oszust zaś przemiłym człowiekiem, natomiast ascetyczny patriarcha – alkoholikiem. Akcja „Ale się kręci” rozgrywa się w kilku wnętrzach. Główny plan to część hali zdjęciowej, na której znajdują się dekoracje do telenoweli. Tu widzimy realizację telenoweli oraz wszelkie zakulisowe rozgrywki. Jak przystało na produkcję serialu będziemy także widzieli, co dzieje się w garderobach, korytarzach sal zdjęciowych oraz w bufecie, w którym zespół spotyka się podczas przerw w pracy.

Główną bohaterką „Ale się kręci” jest Magda (w tej roli Paulina Chruściel) – młoda aktorka, prostolinijna debiutantka, która wygrywa casting na sąsiadkę głównych bohaterów telenoweli. Główna męska rola to Michał (Łukasz Dziemidok), inspicjent – niedorajda życiowa, który zakochuje się w Magdzie. Gwiazdą telenoweli „Prosto w serce” jest Barbara (Joanna Kurowska), czterdziestolatka, aktualna partnerka życiowa Reżysera (w tej roli Janusz Rewiński), sprytna intrygantka, grająca w serialu anioła. Jej telenowelowym mężem jest Bogdan (Piotr Gąsowski), gwiazdor i piosenkarz estradowy, w rzeczywistości ex-mąż Barbary. Byli małżonkowie nienawidzą się, ale na ekranie grają parę zakochanych gołąbków. Reżyserem telenoweli „Prosto w serce” jest Lucjan (Janusz Rewiński), szmirus i babiarz. Aktualnie mieszka z Bożeną, ale rozgląda się za młodymi dziewczynami.


Treść niniejszych stron i podstron internetowych chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu internetowego jest przeznaczona do użytku osobistego o charakterze niekomercyjnym oraz nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana.

Podobne wpisy:
Lubisz pisać? Masz lekkie pióro i chcesz coś przekazać?
Zapraszamy do kontaktu!