Skip to content

Biorytmy w Internecie

biorytmy wykresTo naturalnie on ma według wielu osób określać naszą dyspozycyjność jakiegokolwiek dnia, nasze samopoczucie oraz określone zdolności. Doskonale obliczony biorytm jest tym, co według zwolenników jego obecności ma wpływ na całe nasze życie. Początek naszego biorytmu to każdorazowo początek własnych narodzin. Określonego dnia, pod takimi, a nie innymi gwiazdami, bo to dzień narodzin ma determinować następnie cały nasz rytm życia. Właśnie na tym opierają się biorytmy, które tworzą się z trzech linii. Są to: emocjonalna, intelektualna oraz fizyczna, które w kształcie sinusoidy mają przekształcać się podczas całego naszego życia.

Biorytm partnerski

Jeżeli są one poniżej średniej, wtedy nie czujemy się w wyżej przytoczonych dziedzinach najlepiej. Możemy mieć kiepskie dni, problemy z zapamiętywaniem oraz skupieniem, mniejszą stabilność emocjonalną, łatwiejsze męczenie się. To wszystko obrazuje nam wykres biorytmu, bowiem w taki właśnie sposób przedstawia się biorytm dla danych dni. Można również przygotować biorytm partnerski. Biorytm partnerski polega na tym, że porównuje się ze sobą linie dwóch osób. Robi się to, by zauważyć, kiedy przypadają ich najlepsze, a kiedy najgorsze dni. Współcześnie wykresy możemy samodzielnie nadzwyczaj łatwo przygotować, korzystając z Internetu bądź ze szczególnych programów.

Senniki w internecie

Mnóstwo osób wierzy w to, że ich sny mają jakieś tajemnicze znaczenie i śniąc o konkretnych przedmiotach bądź sytuacjach możemy nawet zobaczyć przyszłość. To senniki odpowiedzialne są za to, ażeby pomóc w zrozumieniu skrytych w snach znaczeń. Mnóstwo ludzi ma pod ręką sennik zdrada w postaci książki. Na przykład może być to słynny sennik egipski, ale też do wyboru mamy wiele innych rodzajów senników. Można nawet zdecydować się na Sennik internetowy, innymi słowy w internecie sprawdzimy wszystko to, o co w danym marzeniu sennym może chodzić. Pamiętajmy jednak o tym, iż nawet perfekcyjny Sennik online nie pomoże nam wtedy, kiedy nie wiemy, w jaki sposób sny powinno się odczytywać.

Do tego należy nie tylko sprawdzać przesłanie symboliczne poszczególnych snów. Również, a może przede wszystkim, wszystko powinno interpretować się w powiązaniu z sytuacją życiową oraz rodzinną osoby, która śni. Wówczas sennik wskaże nam w pełni, co znaczy dany sen. Dlatego też interpretacja fantazjowań sennych wbrew pozorom do takiej prostej nie należy, ponieważ do uzyskania pełnego obrazu sytuacji, jaki się z tym wiąże, niezbędne jest również powiązanie pojedynczych marzeń z tym, jak prezentuje się nasze obecne życie. W związku z tym również do rozpoczęcia odczytywania znaczenia snów przydatne jest doświadczenie.


Treść niniejszych stron i podstron internetowych chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu internetowego jest przeznaczona do użytku osobistego o charakterze niekomercyjnym oraz nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana.

Podobne wpisy:
Lubisz pisać? Masz lekkie pióro i chcesz coś przekazać?
Zapraszamy do kontaktu!