Skip to content

Mnogość sprzętów RTV

Mówi się, że Polacy nie czytają książek i choć teza ta może budzić wątpliwości, nie da się ukryć, że w XXI wieku czeka na nas wiele rozrywek nieznanych starszym pokoleniom. Weźmy za przykład sam sprzęt RTV. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu z szeroko pojętą elektroniką czy multimediami, by przekonać się, że wybór nowoczesnych sprzętów przekracza tak naprawdę możliwości percepcyjne zwykłego człowieka. Telefony komórkowe są naszpikowane różnego rodzaju gadżetami i tak naprawdę w chwili obecnej zasługują bardziej na miano urządzeń wielofunkcyjnych. Telewizory są coraz większe i bardziej płaskie i zachęcają potencjalnych nabywców kolorystyką w jakości HD. W każdym takim sklepie kuszą nas dodatkowo odtwarzacze DVD, kina domowe, czy wszelkiego rodzaju odtwarzacze muzyki. Tak naprawdę trudno się w tym wszystkim połapać i nie wiadomo już, czy kolejna super technologia jest faktycznym ulepszeniem, czy po prostu nazwaniem tego samego na nowy sposób. Człowiek wchodzi do sklepu, by kupić zwykłe kable antenowe i tak naprawdę ze względu na ogromny wybór, bez pomocy sprzedawcy nie jest w stanie podjąć decyzji.

Można bowiem dojść do wniosku, że postęp technologiczny znacząco spowolnił. Miniaturyzacja przestała być już tak kusząca jak kiedyś (a telefony stają się znów coraz większe), a i brakuje osiągnięć (pomijając oczywiście kwestie mocno naukowe i medyczne), które zrewolucjonizowałyby nasze myślenie o świecie. Telefony komórkowe, internet, czy GPSy stały się już w końcu normalnością. Ciekawe zatem, czy w najbliższym czasie pojawi się jakaś mocno innowacyjna technologia. Trudno to sobie tak naprawdę wyobrazić, lecz z drugiej strony wydaje się mało prawdopodobne, że ludzie wymyślili już wszystko, co się dało.

Przeczytaj o nowoczesnych kotłach stałopalnych.


Treść niniejszych stron i podstron internetowych chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu internetowego jest przeznaczona do użytku osobistego o charakterze niekomercyjnym oraz nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana.

Podobne wpisy:
Lubisz pisać? Masz lekkie pióro i chcesz coś przekazać?
Zapraszamy do kontaktu!