Skip to content

Styropianowe wykończenie: tanio, solidnie i efektywnie!

Nie zawsze nowoczesne budownictwo musi wpasowywać się w dominujący ostatnio nurt postmodernizmu czy nowoczesności. Specjalna sztukateria gipsowa i GZYMSY STYROPIANOWE projektowane są specjalnie dla takich architektów i klientów, którzy mają zamiar stworzyć dom (mieszkanie, biuro, hotel…) charakteryzujący się niepowtarzalnym charakterem i niekiedy posiadający „starodawny” lub kreatywny sznyt.

PRZESTRZEŃ A GZYMSY STYROPIANOWE

Dobre gzymsy styropianowe oraz sztukateria gipsowa ze rdzeniem styropianowym to odpowiedź dla każdego poszukującego ciekawego wykończenia przestrzeni. Dzięki tego rodzaju dodatkom każde wnętrze nabierze indywidualnego klimatu i specyficznego charakteru, a nawet duże i puste, z początku wydające się smutnymi pomieszczenia nabiorą „tego czegoś”, co znacznie zminimalizuje konieczność dekorowania ich z wyjątkowym przepychem. ELEWACJE STYROPIANOWE Elewacyjna sztukateria styropianowa charakteryzuje się niskimi cenami w stosunku do jakości wykończenia i końcowego efektu prac. Zupełnie niewielkim nakładem finansowym możemy zadbać o wyjątkowy charakter naszego domu lub inwestycji. Styropian ma dużą wytrzymałość i idealnie nadaje się także do tworzenia ozdobnych wykończeń na zewnątrz domu: dzięki niemu można stworzyć ozdobne sztukaterie, które efektownie ozdobią wejście do domu, garażu lub które będą współgrały harmonijnie z elementami naszego ogrodu. Wbrew przekonaniu niektórych klientów nawet najbardziej wyrafinowane gzymsy styropianowe i sztukateria ze styropianu nie są kosztowne, a odwiedzający w ten sposób ozdobione pomieszczenia goście są zawsze zachwyceni.

Przestrzeń przed domem możesz ozdobić natomiast kamieniami – zobacz www.kamienie-mosina.pl.


Treść niniejszych stron i podstron internetowych chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu internetowego jest przeznaczona do użytku osobistego o charakterze niekomercyjnym oraz nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana.

Podobne wpisy:
Lubisz pisać? Masz lekkie pióro i chcesz coś przekazać?
Zapraszamy do kontaktu!